Cateringarden, cateringová společnost, Original Jacket Potatoes, pečené brambory

JACKET POTATOESCATERINGARDEN s.r.o.
cateringová společnost

Karel ChotekIČ: 28490851

mobil:
+420 777 427 336

e-mail:
info@cateringarden.cz

adresa:
Žitavského 494,
156 00 Praha 5 - Zbraslav

TRADICE PEČENÝCH BRAMBOR

caterinGarden
Nejstarší zmínka o bramborech v českých zemích je z roku 1623 a hovoří o jejich podávání na stole Viléma Slavaty. Popularita brambor od dob Slavatových výrazně vzrostla. A to zejména díky vysokému obsahu potřebných látek pro člověka. Věděli jste, že brambory nám dávají vitamíny a minerály - pořádnou porci magnézia, železa, vápníku, draslíku a také vlákninu a bílkoviny? A pak se řekne obyčejný brambor, zemák, erteple, kobzole, krumple, grule, bandura...


caterinGarden
Za tradicí pečených brambor nemusíme chodit až do Anglie. Snad každý kluk a holka někdy pekl na ohýnku brambory a vychutnával si tu dobrotu i se skřípěním popela mezi zuby. V pecích od Victorian Baking Ovens popel nenajdete, zato chuť a vůně zůstává. Navíc si můžete dopřát celou řadu skvělých náplní: s čedarem, fazolemi, s kuřecím masem a curry, oblíbený je i coleslaw, tuňák nebo brambora s jogurtem. Ale nejlepší brambora je s trochou másla, pažitky a petržele.


caterinGarden
Stánky s rychlým občerstvením jsou v Británii doslova na každém rohu. Zatímco o Fisch & Chips se zmiňuje kdekterý průvodce a učebnice angličtiny, mezi Brity jsou daleko populárnější Jacket Potatoes. Mobilní nebo stálé stánky a v nich pec od Victorian Baking Ovens, ze které se line vůně pečených brambor do širokého okolí. Nejlevnější a nejzdravější rychlé občerstvení - to jsou JACKET POTATOES - to Vám řekne každý Angličan!


 

PEČENÉ BRAMBORY V ČESKÉ REPUBLICE

Victorian Baking Ovens (Pickwick Ovens) Naše cateringová společnost CATERINGARDEN s.r.o. je od začátku roku 2009 výhradním provozovatelem pecí Victorian Baking Ovens (Pickwick Ovens) v České republice.

Victoria Baking OvensPickwick Ovens Ltd

Poprvé jsme se představili ve dnech 4. 3. 2009 - 6. 3. 2009 na mezinárodním veletrhu gastronomie, hotelových služeb a veřejného stravování. O Velikonocích bylo možné ochutnat bramborové speciality z naší pece v Praze na trzích u metra Anděl a na Matějské pouti.

Můžete si nás objednat na jakoukoliv akci, zahradní grilování, firemní párty, bankety, rauty, i pouhé posezení s přáteli.

CO VŠECHNO MŮŽETE OCHUTNAT Z NAŠÍ PECE

caterinGarden, Original Jacket Potatoes Pečeme tradiční anglické plněné brambory Jacket Potatoes - s bylinkovým máslem, tuňákovou náplní, náplní curry a ananas, kuřecí maso a ananas, s tvarohem a pažitkou, jogurtem, s uzeným masem a zelím, se speciální špenátovou náplní, s čedarem, fazolemi, coleslaw a také trdiční bramboru s máslem a pažitkou...

       Jacket Potatoes

Umíme upéct během pár minut výbornou pizzu a plněné koláče. Opékáme též klobásy a vaříme čaj a kávu.